HAKKIMIZDA

Gezer mağazalar zinciri, 1978 yılında giyim sektörüne ilk adımını atmıştır. Bu süre zarfında siz değerli müşterilere vermiş olduğu hizmet deneyimi ve ticari olgunluk ile kalitesini ve özgüvenini ispatlamıştır. Gezer, 1993 yılına kadar ticari hayatını sürdürdükten sonra Gezer Giyim San. Tic. Ltd. Şti olarak büyüme gösterip ticari alanını daha da genişletmiştir. Kaliteli ürünleri uygun ve tek fiyata satarak müşterilerinin beğenisini ve takdirini kazanmış olup bu yolda daha büyük adımlar atmayı kendine misyon edinmiştir. Faaliyet gösterdiği sektör içerisinde kalite politikası ülke ekonomisine katkı, titizlik istihdam ve yatırımlar sağlayan sektördür. Kuruluşunun 35 yılında bizi tercih eden değerli müşterilerimize kalite ve tek fiyatta buluşturmanın gururunu yaşıyoruz.

  •     Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en hızlı hizmet ve kaliteli ürünler ile karşılayarak müşteri memnuniyetinin en üst seviyede olması sağlanmaktadır.
  •     Gelişen teknoloji ve ürün standartlarını sürekli izleyerek, müşterilerimize şu anki ve gelecekteki beklentilerini üstün kalite ve hizmet güvenilirliğini sunmak,
  •     Düzenlenen eğitimler ile çalışanlarının  sürekli olarak bilgilerini tazelemek,
  •     Şeffaf yönetim ilkesi doğrultusunda bilgi, sorumluluk paylaşımı ile yetkilendirilmiş takım ruhunu sürekli zinde tutmak.